Todor Tose Proeski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MILION SRCA JEDNA MOLITVA
 
HomeVase predstavljanje EmptyTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Similar topics
Prijatelj Foruma
Vase predstavljanje Elitninenadm32
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 8 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 8 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 201 dana: 2012-01-25, 01:22
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Kontakt za clanove
toseproeski@ angelic.com

 

 Vase predstavljanje

Go down 
+8
Emi
alen_tose
Ana
mirjana-93
Monica <3 Toshe
tinaitoše
Guilty
Dudica
12 posters
AutorPoruka
Dudica
Admin
Admin
Dudica


Posts : 809
Join date : 2010-09-24
Age : 35
Location : Srbija

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: Vase predstavljanje   Vase predstavljanje Empty2010-09-24, 09:01

Dragi moji fanovi, ukoliko imate zelju da nam se bolje predstavite a mi da Vas bolje upoznamo, pisite nam ovde


Andjelcic: komentar modifikovan dana: 2010-09-26, 00:51; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://todortoseproeski.serbianforum.info
Guilty
Simply the best
Simply the best



Posts : 629
Join date : 2010-09-24
Age : 41
Location : Macedonia

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: POZDRAV   Vase predstavljanje Empty2010-09-24, 15:06

Upravo tako kolegice adminice,druzimo se zajedno i upoznajmo....
ljujaska
Na vrh Go down
tinaitoše
My little One
My little One
tinaitoše


Posts : 36
Join date : 2010-09-27
Age : 34
Location : Hrvatska,Ogulin

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: Bok i pusa svima! :) :D   Vase predstavljanje Empty2010-09-27, 08:00

Ja sam Tina, imam 20 godina i velika sam obožavateljica Toše.....jako sam sretna što sam pronašla ovaj forum i što sam se registrirala na njega jer mi je preodličan, predivan, prelijep.....:)) :D
Na vrh Go down
https://www.facebook.com
Guilty
Simply the best
Simply the best



Posts : 629
Join date : 2010-09-24
Age : 41
Location : Macedonia

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vase predstavljanje   Vase predstavljanje Empty2010-09-27, 23:16

tinaitoše (citat):
Ja sam Tina, imam 20 godina i velika sam obožavateljica Toše.....jako sam sretna što sam pronašla ovaj forum i što sam se registrirala na njega jer mi je preodličan, predivan, prelijep.....:)) :D

Draga Tina,zelim ti veliku dobrodoslicu na nas forum,nadam se da ces se ugodno osjecati i druziti sasvima nama...Hvala na pohvalama.... wecome tose4
Na vrh Go down
Dudica
Admin
Admin
Dudica


Posts : 809
Join date : 2010-09-24
Age : 35
Location : Srbija

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vase predstavljanje   Vase predstavljanje Empty2010-09-28, 00:20

Guilty (citat):
tinaitoše (citat):
Ja sam Tina, imam 20 godina i velika sam obožavateljica Toše.....jako sam sretna što sam pronašla ovaj forum i što sam se registrirala na njega jer mi je preodličan, predivan, prelijep.....:)) :D

Draga Tina,zelim ti veliku dobrodoslicu na nas forum,nadam se da ces se ugodno osjecati i druziti sasvima nama...Hvala na pohvalama.... wecome tose4


Draga Tina, jos jednom da ti pozelim dobrodoslicu :D Slazem sa sa kolegom. Uzivaj :kisss:
Na vrh Go down
https://todortoseproeski.serbianforum.info
Monica <3 Toshe
My little One
My little One
Monica <3 Toshe


Posts : 4
Join date : 2010-10-16

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vase predstavljanje   Vase predstavljanje Empty2010-10-16, 03:43

Heyy.. (:
Jas sum Monika :) Ziveam vo Skopje.. Goolleeeeem fan sum na nashiot TOSHKA :)
iii bash sum srekna shto od deneska ke bidam zaedno so vas na ovoj forum..
:)
Pozdrav ! <3 mk
Na vrh Go down
Guilty
Simply the best
Simply the best



Posts : 629
Join date : 2010-09-24
Age : 41
Location : Macedonia

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vase predstavljanje   Vase predstavljanje Empty2010-10-16, 04:04

Monica <3 Toshe (citat):
Heyy.. (:
Jas sum Monika :) Ziveam vo Skopje.. Goolleeeeem fan sum na nashiot TOSHKA :)
iii bash sum srekna shto od deneska ke bidam zaedno so vas na ovoj forum..
:)
Pozdrav ! <3 mk

Draga Monica dobro došla na naš forum....zelim ti u ime cijele ekipe dobar provod ovdje sa nama..... welcome tose5
Na vrh Go down
mirjana-93
My little One
My little One



Posts : 1
Join date : 2010-10-18
Age : 30
Location : Bosna i Hercegovina,Banjaluka

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vase predstavljanje   Vase predstavljanje Empty2010-10-18, 05:05

ja sam mirjana
iz banja luke sam i imam 16godina
idem u skolu za fotografa
i drago mi je da sam se registrovala na ovaj forum
bice mi drago da upoznam vas sviju koji su fan toseta
i neznam vise sta bih rekla :D
i ako nekog zanima nesto o meni neka pita ;)
ako ima neko fb neka me doda
mirjana mica surutka
Na vrh Go down
Guilty
Simply the best
Simply the best



Posts : 629
Join date : 2010-09-24
Age : 41
Location : Macedonia

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vase predstavljanje   Vase predstavljanje Empty2010-10-18, 06:55

mirjana-93 (citat):
ja sam mirjana
iz banja luke sam i imam 16godina
idem u skolu za fotografa
i drago mi je da sam se registrovala na ovaj forum
bice mi drago da upoznam vas sviju koji su fan toseta
i neznam vise sta bih rekla :D
i ako nekog zanima nesto o meni neka pita ;)
ako ima neko fb neka me doda
mirjana mica surutka

Draga Mirjana hvala ti sto si se pridruzila nasem forumu,naravno da cemo se druziti i upoznati svi koliko je to moguce.... thakyou welcome wecome zelim ti u ime cijele ekipe dobar provod na forumu,i ako imas kakvih problema ili pitanja slobodno se javi nekome od admina...
Na vrh Go down
Ana
My little One
My little One
Ana


Posts : 3
Join date : 2010-10-18
Location : Makedonija

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vase predstavljanje   Vase predstavljanje Empty2010-10-18, 09:15

Helloo!!
Ana od Skopje,golem obozavatel na Tose
cest mi e so sum clen na ovoj forum

pozz
mk
Na vrh Go down
Guilty
Simply the best
Simply the best



Posts : 629
Join date : 2010-09-24
Age : 41
Location : Macedonia

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vase predstavljanje   Vase predstavljanje Empty2010-10-18, 09:20

Ana (citat):
Helloo!!
Ana od Skopje,golem obozavatel na Tose
cest mi e so sum clen na ovoj forum

pozz
mk

Draga Ana,hvala ti od srca sto si se pridruzila nasem forumu,u kojem cuvamo sjecanje na naseg andjela tose2 ,zelim ti u ime cijele ekipe foruma veliku dobrodoslicu... welcome
Na vrh Go down
alen_tose
Admin
Admin
alen_tose


Posts : 194
Join date : 2010-09-29
Age : 32
Location : Bosna i Hercegovina,Zivinice

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vase predstavljanje   Vase predstavljanje Empty2010-10-21, 03:06

Veliki pozdrav za sve.Ja se zovem Alen Huric rodjen sam 30.04.1991.godine u Vlasenici (BiH),ali trenutno sad zivim u Zivinicama (BiH).Idem u 4 razred srednje skole i poljoprivredni tehnicar sam.Neki kazu da sam dobra i fina osoba,ali imat cemo priliku da se upoznamo i vrijeme ce svoje reci.:P Veliki sam fan TOSE i zbog toga sam i ovdje na ovom forumu.Ovdje mi je super,upoznao sam puno finih ljudi koji su mi za kratko vrijeme postali vrlo dragi.Tose sam slusao i prije nego sto se desilo to kobno jutro,ali naravno ne toliko kao sto ga sad slusam.Vijest o njegovoj smrti sam tesko podnio i dan danas ja nemogu da vjerujem da on nije sa nama.COVJEK JE MRTAV SAMO KAD JE ZABORAVLJEN to je moj zivotni moto,koji mi onako nekako daje utjehu jer TOSE nikad nece biti zaboravljen.Zelio bi samo jos za kraj reci TOSE TE SAKAME SITE.Toliko od mene. :D
Na vrh Go down
https://todortoseproeski.serbianforum.info
Guilty
Simply the best
Simply the best



Posts : 629
Join date : 2010-09-24
Age : 41
Location : Macedonia

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vase predstavljanje   Vase predstavljanje Empty2010-10-21, 05:57

alen_tose (citat):
Veliki pozdrav za sve.Ja se zovem Alen Huric rodjen sam 30.04.1991.godine u Vlasenici (BiH),ali trenutno sad zivim u Zivinicama (BiH).Idem u 4 razred srednje skole i poljoprivredni tehnicar sam.Neki kazu da sam dobra i fina osoba,ali imat cemo priliku da se upoznamo i vrijeme ce svoje reci.:P Veliki sam fan TOSE i zbog toga sam i ovdje na ovom forumu.Ovdje mi je super,upoznao sam puno finih ljudi koji su mi za kratko vrijeme postali vrlo dragi.Tose sam slusao i prije nego sto se desilo to kobno jutro,ali naravno ne toliko kao sto ga sad slusam.Vijest o njegovoj smrti sam tesko podnio i dan danas ja nemogu da vjerujem da on nije sa nama.COVJEK JE MRTAV SAMO KAD JE ZABORAVLJEN to je moj zivotni moto,koji mi onako nekako daje utjehu jer TOSE nikad nece biti zaboravljen.Zelio bi samo jos za kraj reci TOSE TE SAKAME SITE.Toliko od mene. :D

Alene prije svega Dobrodošao na forum welcome ,zelim ti ugodnu zabavu i lijepo provedeno vrijeme na forumu...
Nadam se da cemo se super druziti... cry1 ddd thakyou
Na vrh Go down
Emi
Moderators
Moderators
Emi


Posts : 229
Join date : 2010-09-24
Age : 39
Location : Srbija, Beograd

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vase predstavljanje   Vase predstavljanje Empty2010-10-22, 02:43

Velika i topla dobrodošlica svim novim članovima! Nadam se da ćemo se svi zajedno lepo družiti i podeliti sva osećanja koja nosimo u nama, osećanja prema Toši!
Ve sakam!
Sandra
Vase predstavljanje 8052
Na vrh Go down
Drazen_Tose
My little One
My little One



Posts : 18
Join date : 2010-10-16
Age : 35
Location : zagreb

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: predstavljanje    Vase predstavljanje Empty2010-10-24, 04:44

ja se zovem Drazen jako sam veselog srca volim se zezat i volim pomagat da svima bude dobro u zivotu ko i oko me inace sam fan od Toseta naseg anđela a inace se bavim sa komputerom i sve oko njega sto vas god zanima samo pitaj te bit ce mi drago pomoci
Na vrh Go down
abeslic
My little One
My little One



Posts : 15
Join date : 2010-10-24

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vase predstavljanje   Vase predstavljanje Empty2010-10-24, 07:28

Ja se zovem Andrijana dolazim iz hrvatske
Na vrh Go down
CecaDjole
My little One
My little One
CecaDjole


Posts : 1
Join date : 2010-11-28
Age : 34
Location : Vrsac/Novi Sad

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vase predstavljanje   Vase predstavljanje Empty2010-11-28, 10:52

Hey, hey, caos svima. Ja sam Ceca, iz juznog Banata, prelepe Vojvodine, imam 21 god, studiram, bavim se Avon-om punih 10 god, i obozavam Tosu. Ovom prilikom pozdravljam celu moju porodicu iz Makedonije, Hrvatske, Bosne, i sirom sveta, gde god vas imam... Ukoliko ste i ovde eto i mene pa se javite. Ko zeli, moze se pridruziti mojoj grupici na facebook-u, zove se " ZA NASEG ANDJELA!!! (FOR OUR ANGEL!!!) " mislim da ne trebam reci kome je namenjena.... andjeo
Na vrh Go down
https://www.facebook.com/group.php?gid=131951356840178
Guilty
Simply the best
Simply the best



Posts : 629
Join date : 2010-09-24
Age : 41
Location : Macedonia

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vase predstavljanje   Vase predstavljanje Empty2010-12-02, 01:00

CecaDjole (citat):
Hey, hey, caos svima. Ja sam Ceca, iz juznog Banata, prelepe Vojvodine, imam 21 god, studiram, bavim se Avon-om punih 10 god, i obozavam Tosu. Ovom prilikom pozdravljam celu moju porodicu iz Makedonije, Hrvatske, Bosne, i sirom sveta, gde god vas imam... Ukoliko ste i ovde eto i mene pa se javite. Ko zeli, moze se pridruziti mojoj grupici na facebook-u, zove se " ZA NASEG ANDJELA!!! (FOR OUR ANGEL!!!) " mislim da ne trebam reci kome je namenjena.... andjeo

Pozdrav i zelim ti dobrodoslicu na forum.... good
Na vrh Go down
Toše-te sakam
My little One
My little One
Toše-te sakam


Posts : 63
Join date : 2011-03-05
Age : 31
Location : BiH--Toše zasekogaš vo mojot srce

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vase predstavljanje   Vase predstavljanje Empty2011-03-05, 11:48

pozdrav ewo i mene i ovdje
ja sam iz Bih
i naravno volim Tošu
Na vrh Go down
alen_tose
Admin
Admin
alen_tose


Posts : 194
Join date : 2010-09-29
Age : 32
Location : Bosna i Hercegovina,Zivinice

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vase predstavljanje   Vase predstavljanje Empty2011-03-05, 23:19

Toše-te sakam (citat):
pozdrav ewo i mene i ovdje
ja sam iz Bih
i naravno volim Tošu
Dobrodosla.Nadam se da cemo se lijepo drzutiti :D
Na vrh Go down
https://todortoseproeski.serbianforum.info
Emi
Moderators
Moderators
Emi


Posts : 229
Join date : 2010-09-24
Age : 39
Location : Srbija, Beograd

Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vase predstavljanje   Vase predstavljanje Empty2011-03-07, 05:50

Dobro nam došli svi novi članovi. Ve sakam site! Uživajte s nama :)
Na vrh Go down
Sponsored content





Vase predstavljanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vase predstavljanje   Vase predstavljanje Empty

Na vrh Go down
 
Vase predstavljanje
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Vase kritike, sugestije...
» Vaše pjesme upucene Toši,i napisane za njega

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Todor Tose Proeski Forum :: Informativni kutak foruma :: Dobrodosli & predstavljanje-
Idi na: