Todor Tose Proeski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MILION SRCA JEDNA MOLITVA
 
HomeVase posvete (beleske, price ) posvecene Tosi  EmptyTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Prijatelj Foruma
Vase posvete (beleske, price ) posvecene Tosi  Elitninenadm32
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 2 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 2 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 201 dana: 2012-01-25, 01:22
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Kontakt za clanove
toseproeski@ angelic.com

 

 Vase posvete (beleske, price ) posvecene Tosi

Go down 
AutorPoruka
Dudica
Admin
Admin
Dudica


Posts : 809
Join date : 2010-09-24
Age : 35
Location : Srbija

Vase posvete (beleske, price ) posvecene Tosi  Empty
KomentarNaslov komentara: Vase posvete (beleske, price ) posvecene Tosi    Vase posvete (beleske, price ) posvecene Tosi  Empty2010-10-05, 05:43

Jos jedan 5 oktobar prolazi u tisini i patnji. Prolazi lagano, cini mi se kao da zeli da se iskrade, kao da ne zeli sto pre da ode. Napolju je hladno, kisa opet rovinja, suze na mome licu polako padaju...dole ka zemlji u kojoj pocivas ti. Ptice vise ne pevaju, laste vise ne dolaze sa juga. Ni sune vise ne sija kao nekada. Samo nebo place sve jace i jace. Ova bol je jaca od mene . Pokusavam da budem jaka, al onda samo cujem tvoj glas...padam, predajem se i kroz molitvu sapcem tvoje ime i nadam se da mirno spavas sa andjelima , zlato moje. Nema vise tog osmeha , nema vise te srece, radosti...nema vise nicega samo mracana soba puna bola i reke suza koje prolivamo za tobom. Poslednji put si nam pevao pre tacno tri godine, smejao se, igrao...a onda tog prokletog 16-og oktobra odnela te cesta. Molim te samo jedno, ako nas sada gledas : POGLEDAJ U NAS I NASMESI NAM SE JOS JEDNOM, RASTERAJ OVE TMURNE OBLAKE I DAJ NAM MALO NADE DA CE MOZDA NEKADA BITI BOLJE, ZLATO MOJE!!!

"Suze lijem rano moja, za tobom cesnem"

Te sakam zlato moe ubavo srce srce srce :tosence: :tosence: :tosence:
Na vrh Go down
https://todortoseproeski.serbianforum.info
Dudica
Admin
Admin
Dudica


Posts : 809
Join date : 2010-09-24
Age : 35
Location : Srbija

Vase posvete (beleske, price ) posvecene Tosi  Empty
KomentarNaslov komentara: Pismo za Toseta   Vase posvete (beleske, price ) posvecene Tosi  Empty2010-10-25, 00:55

Andjele naš, da li mirno spavaš? Da li nebo obasjava tvoj osmeh? Da li si srećan među anđelima?
Srećo moja, ne brini se. Mi ovde čuvamo uspomene na tebe. Slušamo tvoje pesme, govorimo s ljubavlju o tebi... Evo i posle tri godine…Trudimo se svakog dana da podsetimo ljude na tvoj osmeh, tvoj glas, da im bar deo tvoje duše prikažemo. Ljudi te vole i poštuju kao i onda kada si laganim koracima koračao po zemlji. Znamo da sada gore letiš među anđelima i da si srećan u svojoj sobi bez granica. Napravljena su 2 koncerta u Skoplju, u tvoju čast. Izašao je album “The hardest thing”. Podićićemo ti spomenik u tvojoj voljenoj Makedoniji a ulicu u rodnom Kruševu. Tvoj dan rođenja 25. 01. nazvaćemo " Dan bez granica"! Knjiga “Balkanski anđeo” je odavno objavljena. Jako su lepo pisali o tebi…ja sam je danima čitala …Takođe je napravljen i film “The hardest thing”. Anđele naš, dobio si i zvezdu na nebu. Najsjajniju, koja nosi tvoje ime “ Todor Toše Proeski “. U januaru ove godine izašao je album “Toše i prijatelji”.Fontana u Skoplju je završena i svečano otvorena 28.08.2010. Ostvarena je tvoja želja - Manastir Sv. Preobraženje je osvetljen. Postavljen je i kamen temeljac za krst. Ove godine Budvanski festival je prošao u znaku sećanja na tebe. Bili su svi Anđele. Oseti se tvoj odlazak. Pesma “ Još uvek sanjam da smo zajedno “je postala hit godine. Ujedinio si Balkan. Mi na forumu i Facebook-u čuvamo uspomenu na tebe. Neca i ja se trudimo da forum bude sve bolji i lepši, onako kako si ti radio. Rekao si :" Uzmi te mi kuću i njivu, samo trešnju ostavite staru, kad navratim da je vidim živu!". U Kavadarcima je posađeno 26 trešanja za tebe.

E da, ne zaboravi da te : Emina, Neca, Romana, Miroslava, Martina, Miodrag, Dražen, Sanja, Alen, Tina, Filip, Mihailo, Doca, Sanda, Alex, Nastja…I jos 1000000 njih volimo najviše na svetu!!!Počivaj u miru Anđele nas i obasjaj nam buduće dane, za put koji si nam ti pokazao.



TODOR TOŠE PROESKI FAN CLUB & FORUM
Na vrh Go down
https://todortoseproeski.serbianforum.info
 
Vase posvete (beleske, price ) posvecene Tosi
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Todor Tose Proeski Forum :: Umetnički Kutak :: Vaše Pjesme-
Idi na: