Todor Tose Proeski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MILION SRCA JEDNA MOLITVA
 
HomeВидео запис за необјавена песна на Тоше EmptyTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Similar topics
Prijatelj Foruma
Видео запис за необјавена песна на Тоше Elitninenadm32
Ko je prisutan na forumu
Ukupno korisnika online 1: 0 registrovanih, 0 skriven, 1 gost

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 201 dana: 2012-01-25, 01:22
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Kontakt za clanove
toseproeski@ angelic.com

 

 Видео запис за необјавена песна на Тоше

Go down 
AutorPoruka
Dudica
Admin
Admin
Dudica


Posts : 809
Join date : 2010-09-24
Age : 35
Location : Srbija

Видео запис за необјавена песна на Тоше Empty
KomentarNaslov komentara: Видео запис за необјавена песна на Тоше   Видео запис за необјавена песна на Тоше Empty2011-12-03, 21:39

Тоше Проески со 10.833 гласови е избран за најдобриот пејач од Македонија во анкетата спроведена на Џулиани и Rec Production.[b][i]

Видео запис за необјавена песна на Тоше Tose

Според резултатите од анкетата на Џулиани и Rec Production, која заврши со над 30.000 гласови на социјалната мрежа Фејсбук на второто место, со 2.132 гласови е Тони Зен.

Двајцата победници ќе добијат ваучер од 3.000 евра за изработка на видео запис. За Тоше Проески ќе се направи видео запис на некоја досега необјавена песна, во договор со Фондацијата.

Анкетата, како што соопшти Rec Production, паралелно се одвивала во Македонија и во Албанија по повод четири години од постоењето на оваа продукција и од видео продукцијата на режисерот Џулиани. За таа цел се доделуваат и ваучерите.

Досега ова е најголемата анкета направена за избор на најдобар македонски пејач.
Na vrh Go down
https://todortoseproeski.serbianforum.info
 
Видео запис за необјавена песна на Тоше
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Фановите на Тоше направија караоке во негова чест
» АКЦИЈА давања крви у част Тоше
» Ekskluzivno! Се подготвува концерт во чест на Тоше Проески

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Todor Tose Proeski Forum :: Tošin magični život :: Nove vijesti vezane uz Tošu-
Idi na: