Todor Tose Proeski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MILION SRCA JEDNA MOLITVA
 
HomeHari Varešanović tvrdi : Čola me ne može natpjevati, a Toše je bio vrh ! EmptyTražiLatest imagesRegistracijaLogin
Prijatelj Foruma
Hari Varešanović tvrdi : Čola me ne može natpjevati, a Toše je bio vrh ! Elitninenadm32
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 6 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 6 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 201 dana: 2012-01-25, 01:22
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Kontakt za clanove
toseproeski@ angelic.com

 

 Hari Varešanović tvrdi : Čola me ne može natpjevati, a Toše je bio vrh !

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Dudica
Admin
Admin
Dudica


Posts : 809
Join date : 2010-09-24
Age : 35
Location : Srbija

Hari Varešanović tvrdi : Čola me ne može natpjevati, a Toše je bio vrh ! Empty
KomentarNaslov komentara: Hari Varešanović tvrdi : Čola me ne može natpjevati, a Toše je bio vrh !   Hari Varešanović tvrdi : Čola me ne može natpjevati, a Toše je bio vrh ! Empty2011-01-11, 05:34

'Zabludu'' višedesetljetnog vjerovanja naroda bivših yu-prostora da je Zdravko Čolić najbolji pjevač razbio je Hari Varešanović, stavljajući sebe na vrh.Bosanski je pjevač izjavio da je on najbolji vokal, a legendarni Čola, prema njemu, dva je mjesta niže.




Zdravko prvo mjesto nije zaslužio zbog vokalnih sposobnosti, već zbog velikih ulaganja u svoju karijeru.

''Mislim da sam najbolji pjevač, mnogi su mi ovo potvrdili.Prije nekoliko godina najbolji je bio Toše Proeski.Pjevao je najbolje na svijetu.U show-biznisu ima mnogo stvari važnijih od pjevanja.Postoje i drugi pjevači kao Toni Cetinski, Čola..Zdravko posvećuje mnogo pažnje karijeri, a to daje vidljive rezultate, to je beskonačna popularnost'', rekao je Hari.

vecer.com.mk

Hari Varešanović tvrdi : Čola me ne može natpjevati, a Toše je bio vrh ! J8m-harrrr
Na vrh Go down
https://todortoseproeski.serbianforum.info
alen_tose
Admin
Admin
alen_tose


Posts : 194
Join date : 2010-09-29
Age : 32
Location : Bosna i Hercegovina,Zivinice

Hari Varešanović tvrdi : Čola me ne može natpjevati, a Toše je bio vrh ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hari Varešanović tvrdi : Čola me ne može natpjevati, a Toše je bio vrh !   Hari Varešanović tvrdi : Čola me ne može natpjevati, a Toše je bio vrh ! Empty2011-01-11, 09:11




jedan duet od TOSE i Hari :D procijenite sami ko je bolji.. :D
Na vrh Go down
https://todortoseproeski.serbianforum.info
elkatose
Simply the best
Simply the best
elkatose


Posts : 655
Join date : 2010-12-02
Age : 36
Location : skopje

Hari Varešanović tvrdi : Čola me ne može natpjevati, a Toše je bio vrh ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hari Varešanović tvrdi : Čola me ne može natpjevati, a Toše je bio vrh !   Hari Varešanović tvrdi : Čola me ne može natpjevati, a Toše je bio vrh ! Empty2011-01-11, 10:36

SE RAZBIRA DEKA TOSE BESE NAJDOBAR PEJAC,NIKOGAS NE SE FALESE SAM
Na vrh Go down
Sponsored content





Hari Varešanović tvrdi : Čola me ne može natpjevati, a Toše je bio vrh ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hari Varešanović tvrdi : Čola me ne može natpjevati, a Toše je bio vrh !   Hari Varešanović tvrdi : Čola me ne može natpjevati, a Toše je bio vrh ! Empty

Na vrh Go down
 
Hari Varešanović tvrdi : Čola me ne može natpjevati, a Toše je bio vrh !
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Todor Tose Proeski Forum :: Tošin magični život :: Nove vijesti vezane uz Tošu-
Idi na: