Todor Tose Proeski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MILION SRCA JEDNA MOLITVA
 
HomeФановите на Тоше направија караоке во негова чест  EmptyTražiRegistracijaLogin
Prijatelj Foruma
Фановите на Тоше направија караоке во негова чест  Elitninenadm32
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 4 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 4 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 201 dana: 2012-01-25, 01:22
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Kontakt za clanove
toseproeski@ angelic.com

 

 Фановите на Тоше направија караоке во негова чест

Go down 
AutorPoruka
Guilty
Simply the best
Simply the best


Posts : 629
Join date : 2010-09-24
Age : 38
Location : Macedonia

Фановите на Тоше направија караоке во негова чест  Empty
KomentarNaslov komentara: Фановите на Тоше направија караоке во негова чест    Фановите на Тоше направија караоке во негова чест  Empty2010-12-28, 07:46

Во чест на својот незаборавен и многу сакан идол Тоше Проески, негови фанови во саботата вечерта организираа караоке во скопското кафуле Кафе-кафе.

Беше прекрасно, многу распеани и хумани лица. Многу музика, сеќавање на најголемите хитови на нашата легенда Тоше и можност секој да си ја испее својата омилена песна! Дониравме за Јоце кој боледува од церебрална парализа. Вечерта ни се придружи и невладината организација Гратис гушкање - Free hugs - велат фановите.

Тоше на 25 декември традиционално правеше големи Хуманитарни концерти - еднаш во Скопскиот саем, а сите други во Универзална сала.

Редакцијата на Македонска Mузичка Mрежа преку неколку фотографии Ви ја доловува атмосферата од оваа забава, во чест на единствениот и неповторлив наш Тоше.

Фановите на Тоше направија караоке во негова чест  E6070FD0A420024B8F9E8B1E0534AF52Фановите на Тоше направија караоке во негова чест  07953BFCCEAB6F459F72ECD1E735E14C


izvor: mmm.com.mk
Na vrh Go down
 
Фановите на Тоше направија караоке во негова чест
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Todor Tose Proeski Forum :: Tošin magični život :: Nove vijesti vezane uz Tošu-
Idi na: